Dankzij Herman Brusselmans mag ik mijn sidebar terug aanpassen. De post leverde mij vandaag een pakketje van ECI. In dat pakketje bevondt zich de roman Muggepuut. Pieter Aspe – Alibi verlaat dus het nachtkastje en wordt vervangen door Muggepuut.
De tekst op de achterkant van het boek laat zich onder andere als volgt lezen :
Herman Brusselmans [1957] publiceerde eerder meer dan veertig andere boeken. Hij wordt zowel verguisd als verafgood. Hij is een zeer belangrijk schrijver.
En ook :
Met dit boek bevestigt hij zijn status als opvallendste schrijver die in het Nederlandstalige gebied de lakens uitdeelt. Laten we hopen dat hij nog vele boeken schrijft. Als ze allemaal zo prachtig, uitmuntend en hier en daar burlesk zijn als Muggepuut, zitten we nog voor jaren gebeiteld. Dat vindt Herman Brusselmans althans zelf en wie zijn wij om hem ongelijk te geven.
Tevens heet ik volgende blokjes van harte welkom in mijn blogroll :
Ann in the morning
BVLG
Kaatje
Lezen om te leven
qahwa
Stien
websterMC
Vuur
Pietel
Blog zog
Twee koude handen
Rupert Reven
Dinzzz
[tags]Herman Brusselmans, Muggepuut, boek, roman, sidebar,blogs,blogroll[/tags]
Dank u om mij in de lijst te zetten. Binnenkort ga ik ook mijn linklijst wat aanpassen en je zult er ook tussenstaan!
LikeLike
Dank u! :op
Btw, heb je dat boek van Pieter Aspe ondertussen al uitgelezen?
LikeLike
Ja hoor Ann.
Graag gedaan trouwens (webstermc en Ann)
LikeLike
🙂 merci
LikeLike
Thank you very much!! 🙂
LikeLike
Van harte bedankt, Christophe 😉
LikeLike
Graag gedaan hoor. Leuk om jullie te mogen lezen.
LikeLike
Bedankt! Moest je er nu nog ‘Twee’ voor kunnen zetten dan ben ik helemaal tevreden, tenzij dat je lay-out zou verneuken natuurlijk. Uiteraard mag je een linkje in mijn blogroll terug verwachten 😉
LikeLike
Koen -> Ik heb het geupdated
LikeLike
Danktuzeerwelbedanktmerci!
LikeLike